Caritas Diecezji Sandomierskiej

 

Warsztat Terapii Zajęciowej

w Janowie Lubelskim

Godz. pracy:

pn - pt 7.00 - 15.00

tel. biuro: 15 872 -15-74; tel. kom: 607-302-701

e mail: warsztaty.janow@wp.pl

design by pracownia komputerowa  WTZ Janów Lubelski

WTZ Janów Lubelski ©2019 - 2023

KRS 0000213751

z dopiskiem "WTZ Janów Lubelski"

ul. Zamoyskiego 77

23-300 Janów Lubelski

/WTZwJanowieLubelskim

Oświadczenie o dostepności

/JacyTacyWTZJanowLubelski

6 grudnia - jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każdy prezent dzisiaj dostanie. H. Szal

 

Pewnego grudniowego dnia nasi podopieczni WTZ, pisali listy do Świętego Mikołaja z prośbą o wymarzony prezent. Trzeba przyznać że przy tym zadaniu wykazali się dużym zainteresowaniem i kreatywnością. "Mikołajki" to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku, przez naszych uczestników. I wreszcie przyszedł - 6 grudnia.

 

Dzisiejszego dnia ich marzenia się spełniły. Otóż do naszego Warsztatu zawitał Święty Mikołaj - niecodzienny gość z dalekiej Laponii. O jego wizycie dał znać najpierw dźwięk dzwonków, które było już słychać od samego progu naszej placówki. Wyjątkowy gość w towarzystwie pięknych śnieżynek przechadzał się po wszystkich pracowniach obdarowując wszystkich „grzecznych” uczestników słodką niespodzianką. Aby otrzymać prezent Święty zachęcał do odśpiewania piosenki bądź recytacji wierszyka. Podczas tej wizyty w naszym WTZ panowała świąteczna atmosfera pomimo braku białego puchu za oknem. Nasi podopieczni byli zachwyceni obecnością gości z dalekiego kraju, który obiecał ponownie nas odwiedzić również w przyszłym roku. Korzystając z okazji chętnie pozowali do zdjęć, robiąc pamiątkowe fotografie, które będą przypominały o tych radosnych chwilach.

 

 

Ho, ho... "Czy byłeś grzeczny w tym roku?"

06 grudnia 2019

Wróć do aktualności

Zobacz zdjęcia