logo Warsztatów Terapii Zajęciowej w Janowie Lubelskim

WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ

w   J a n o w i e   L u b e l s k i m

Oświadczenie o dostępności

 

 

Informacja ogólna

 

Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Sandomierskiej w Janowie Lubelskim dąży do tego, aby zapewnić, że nasza strona internetowa będzie łatwiejsza  w  obsłudze  i  bardziej  dostępna  dla  osób  niepełnosprawnych,  z  przekonaniem,  że  każda  osoba  ma  prawo  żyć  z  godnością,  równością,  komfortem i niezależnością.

 

Dostępność na wtzjanowlubelski.pl

 

Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Sandomierskiej w Janowie Lubelskim udostępnia widżet dostępności witryny UserWay, obsługiwany przez dedykowany serwer dostępu. Oprogramowanie pozwala na poprawę zgodności z Wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.1).

 

Włączanie menu dostępności

 

Menu dostępności można włączyć, klikając ikonę menu dostępności, która pojawia się z lewej strony ekranu. Po uruchomieniu menu ułatwień dostępu poczekaj chwilę, aż menu dostępności zostanie załadowane w całości.

 

Wyjaśnienie

 

Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Sandomierskiej w Janowie Lubelskim kontynuuje starania, aby stale poprawiać dostępność swojej strony internetowej  i  usług  w  przekonaniu,  że  naszym wspólnym moralnym obowiązkiem jest umożliwić bezproblemowe, dostępne i nieograniczone korzystanie  z zasobów również dla osób z niepełnosprawnościami.

Pomimo naszych starań, aby wszystkie strony i treści na stronie były w pełni dostępne, niektóre treści mogły nie być jeszcze w pełni dostosowane do najsurowszych standardów dostępności. Może to wynikać z braku znalezienia lub zidentyfikowania najbardziej odpowiedniego rozwiązania technologicznego.

 

Jesteśmy dla Ciebie

 

Jeśli masz problemy z jakąkolwiek treścią na naszej stronie lub potrzebujesz pomocy w jakiejkolwiek części naszej witryny, skontaktuj się z nami, a postaramy się z przyjemnością Ci pomóc.

 

Kontakt

 

Jeśli chcesz zgłosić problem z dostępnością, masz pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami w następujący sposób:

e-mail: admin@wtzjanowlubelski.pl

 

/JacyTacyWTZJanowLubelski

Oświadczenie o dostepności

/WTZwJanowieLubelskim

KRS 0000213751

z dopiskiem "WTZ Janów Lubelski"

WTZ Janów Lubelski ©2019 - 2024

design by pracownia komputerowa  WTZ Janów Lubelski

tel.: 15 851-30-60 

tel. kom: 607-302-701

e mail: warsztaty.janow@wp.pl

Godz. pracy:

pn - pt 7.00 - 15.00

Caritas Diecezji Sandomierskiej

 

Warsztat Terapii Zajęciowej

w Janowie Lubelskim

 

ul. Bialska 69

23-300 Janów Lubelski

numer konta bankowego: PEKAO O/Sandomierz

33 1240 2786 1111 0010 5670 9561

z dopiskiem "darowizna na WTZ Janów Lubelski"