Caritas Diecezji Sandomierskiej

 

Warsztaty Terapii Zajęciowej

w Janowie Lubelskim

Godz. pracy:

pn - pt 7.00 - 15.00

tel. biuro: 15 872 -15-74; tel. kom: 607-302-701

e mail: warsztaty.janow@wp.pl

design by pracownia komputerowa  WTZ Janów Lubelski

WTZ Janów Lubelski ©2019 - 2021

KRS 0000213751

z dopiskiem "WTZ Janów Lubelski"

ul. Zamoyskiego 77

23-300 Janów Lubelski

/WTZJanowLubelski

Oświadczenie o dostepności

/JacyTacyWTZJanowLubelski

  Najnowsza decyzja Wojewody Lubelskiego o czasowym zawieszeniu zajęć stacjonarnych. Obecnie zawieszenie trwa od dnia 19 kwietnia 2021 r. do dnia 25 kwietnia 2021 r.

 

        

 

Polecenia wydane na okres wcześniejszy (kliknij by powiększyć):

                     

              

 

 

Wszyscy Uczestnicy pozostają w swoich domach. Prosimy o zapewnienie bezpieczeństwa ich pobytu. Wszystkich prosimy o przestrzeganie aktualnych zaleceń i nakazów organów i służb państwowych. Dostępne są tutaj.

 

 

 

Funkcjonowanie WTZ jest ograniczone. Zawieszone jest osobiste stawiennictwo w placówce. Kontakt z Warsztatem wyłącznie za pośrednictwem telefonu, poczty tradycyjnej lub elektronicznej.

 

 

 

Wszystkich prosimy o przestrzeganie zasad higieny oraz o wykazanie się poczuciem odpowiedzialności obywatelskiej za wszystkich. Prosimy o czerpanie informacji z wiarygodnych źródeł takich jak rządowe strony internetowe czy strona Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

 

 

   

 

 

 

Aktualnie obowiązuje polecenie zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki, szala czy części odzieży. Warsztaty umożliwiają możliwość bezpiecznego zakupu własnoręcznie wykonanych maseczek. Taki zakup jest jednocześnie wsparciem działalności WTZ i prowadzonej w nim rehabilitacji. Szczegóły na naszym profilu na Facebooku.

 

 

 

 

 

INFORMACJA: WTZ a epidemia koronawirusa SARS-Cov-2

16 kwietnia 2021

Wróć do aktualności