Caritas Diecezji Sandomierskiej

 

Warsztat Terapii Zajęciowej

w Janowie Lubelskim

Godz. pracy:

pn - pt 7.00 - 15.00

tel. biuro: 15 872 -15-74; tel. kom: 607-302-701

e mail: warsztaty.janow@wp.pl

design by pracownia komputerowa  WTZ Janów Lubelski

WTZ Janów Lubelski ©2019 - 2023

KRS 0000213751

z dopiskiem "WTZ Janów Lubelski"

ul. Zamoyskiego 77

23-300 Janów Lubelski

/WTZwJanowieLubelskim

Oświadczenie o dostepności

/JacyTacyWTZJanowLubelski

W dniu 22 sierpnia Ośrodek Edukacji Ekologicznej umożliwił uczestnikom WTZ spędzenie czasu pośród Lasów Janowskich. Było to spotkanie o charakterze edukacyjno-rozrywkowym, które miało na celu integrację podopiecznych połączoną z aktywnością na świeżym powietrzu.

 

O godzinie 9.00 spotkaliśmy się na terenie Nadleśnictwa, aby rozpocząć leśną przygodę. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, które miały za zadnie pokonać przygotowaną wcześniej trasę po lesie. Podczas spaceru ważna okazała się spostrzegawczość, gdyż każdy musiał wypatrywać porozwieszanych w różnych miejscach zadań dla uczestników tej zabawy. Zadania były różne począwszy od robienia bukietów leśnych skończywszy na konkretnej wiedzy dotyczącej Janowskich Lasów. Przemierzając ścieżki wśród drzew, w drużynie dało się zauważyć budzący się z każdym krokiem duch rywalizacji oraz coraz większą motywację do osiągnięcia zamierzonego celu. Po szczęśliwym dotarciu do mety, na uczestników WTZ czekało rozpalone ognisko, gdzie każdy mógł samodzielnie upiec na kiju smaczną kiełbaskę. W trakcie pieczenia kiełbasek rozbrzmiewała skoczna muzyka, zachęcająca do wspólnych tańców. Radości nie było końca, dlatego postanowiliśmy częściej organizować tego typu wyprawy.

 

Wyrażając swoją wdzięczność, chcielibyśmy podziękować Ośrodkowi Edukacji Ekologicznej za udzielnie wspaniałego miejsca, które pozwoliło nam nie tylko na chwile relaksu, ale także na poszerzenie wiedzy dotyczącej tematyki lasu.

 

 Zobaczcie w naszej galerii fotorelację z tego wydarzenia.

 

Ognisko Integracyjne na terenie Nadleśnictwa

23 sierpnia 2019

Wróć do aktualności

Zobacz zdjęcia