Caritas Diecezji Sandomierskiej

 

Warsztaty Terapii Zajęciowej

w Janowie Lubelskim

Godz. pracy:

pn - pt 7.00 - 15.00

tel. biuro: 15 872 -15-74; tel. kom: 607-302-701

e mail: warsztaty.janow@wp.pl

design by pracownia komputerowa  WTZ Janów Lubelski

WTZ Janów Lubelski ©2019 - 2021

KRS 0000213751

z dopiskiem "WTZ Janów Lubelski"

ul. Zamoyskiego 77

23-300 Janów Lubelski

/WTZJanowLubelski

Oświadczenie o dostepności

/JacyTacyWTZJanowLubelski

Dnia 29.09.2021 roku w ramach zadania publicznego wspófinansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji ROPS w Lublinie pn. „Organizowanie i prowadzenie szkoleń, kursów, warsztatów, grup środowiskowego wsparcia oraz zespołów aktywności społecznej dla osób niepełnosprawnych – aktywizujących zawodowo i społecznie te osoby”, odbyły się zajęcia kulinarne pt. „Owoce jako źródło witamin”.

 

W projekcie brały udział osoby ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Biłgoraju. Na zajęciach Pani Jadwiga poruszył temat o zdrowej żywności i odpowiednim odżywianiu, które jest tak ważne dla rozwoju ciała i umysłu. Po krótkim wstępie nadszedł czas na najciekawszą część zajęć, którą było krojenie owoców na sałatkę. Uczestnicy zadania przystąpili do pracy, oczywiście nie zapominając o przestrzeganiu zasad BHP.
 
Po niezwykle interesującej pracy nastąpiła degustacja. Sałatka nie tylko była zdrowa ale i bardzo smaczna. Pamiętać należy, że najlepiej smakują potrawy wykonane własnoręcznie. Można śmiało powiedzieć, że zadanie zostało wykonane doskonale a umiejętność przygotowania sałatek przyda się w nadchodzącym okresie zimowym.
 
Przez naturalne, zdrowe i smaczne żywienie społeczeństwa budujemy świadomość zdrowego stylu życia.
 

Owoce jako źródło witamin - przygotowanie sałatki owocowej

30 września 2021

Wróć do aktualności