Wróć do aktualności

30 czerwca 2023

Uroczyste zakończenie roku terapeutycznego 2022/2023

Dnia 29 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku terapeutycznego. Wydarzenie to rozpoczęło się Mszą Święta, która wprowadziła nas wszystkich w atmosferę uroczystego podsumowania minionego roku. Po zakończeniu Mszy, przyszedł czas na oficjalną część spotkania. Kierownik placówki z prawdziwym entuzjazmem i ciepłem powitał wszystkich zgromadzonych, po czym nastąpiła ceremonia wręczenia dyplomów. Każdy z uczestników, z dumą i uśmiechem na twarzy, otrzymał wyróżnienie za swoje wysiłki i zaangażowanie podczas zajęć terapeutycznych. Było to wydarzenie pełne emocji, a radość na twarzach uczestników była bezcennym dowodem ich satysfakcji.

 

Część artystyczną rozpoczęło przedstawienie pantomimiczne o nazwie „Krzesło Grzechu". Jego oryginalność i kreatywność zaskoczyły wszystkich, a aktorzy w pełni zaangażowani w swoje role, dodali do uroczystości nutę humoru i radości. Następnie odbył się pokaz taneczny, który podkreślił znaczenie rozwoju i wyrażania siebie poprzez ruch. Ważnym punktem części artystycznej były wybory Miss i Mistera, gdzie każdy z kandydatów miał możliwość zaprezentować się przed publicznością. Stanowiło to doskonałą okazję do wykazania swojej osobowości i charyzmy. Wybory, przeprowadzone w atmosferze zdrowej rywalizacji, były źródłem wielu emocji i radości.

 

Podziękowania od rodziców dla pracowników były jednym z najbardziej wzruszających momentów. Wyrazy uznania i wdzięczności świadczyły o docenieniu wysiłku i zaangażowania włożonego podczas swojej pracy.

 

Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem i zabawą, gdzie wszyscy zebrani mogli wymieniać się doświadczeniami, prowadzić rozmowy i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. To niezapomniane wydarzenie podkreśliło, jak ważna jest społeczność i jak wiele można osiągnąć poprzez współpracę i wzajemne wsparcie.

 

Wszystkim uczestnikom życzymy udanej przerwy wakacyjnej, do zobaczenia w sierpniu :)

 

/JacyTacyWTZJanowLubelski

Oświadczenie o dostepności

/WTZwJanowieLubelskim

KRS 0000213751

z dopiskiem "WTZ Janów Lubelski"

WTZ Janów Lubelski ©2019 - 2024

design by pracownia komputerowa  WTZ Janów Lubelski

tel.: 15 851-30-60 

tel. kom: 607-302-701

e mail: warsztaty.janow@wp.pl

Godz. pracy:

pn - pt 7.00 - 15.00

Caritas Diecezji Sandomierskiej

 

Warsztat Terapii Zajęciowej

w Janowie Lubelskim

 

ul. Bialska 69

23-300 Janów Lubelski

numer konta bankowego: PEKAO O/Sandomierz

33 1240 2786 1111 0010 5670 9561

z dopiskiem "darowizna na WTZ Janów Lubelski"