Wróć do aktualności

Podczas oczekiwania na werdykt jury, goście i uczestnicy spotkania spożywali przepyszne kiełbaski, które przygotowała pracownia gospodarstwa domowego. Po obradach zostały wręczone dyplomy i nagrody konkursowe, po czym wszyscy udali się na pamiątkowe zdjęcie.

 

A oto wyniki konkursu: W kategorii Miss i Mistera WTZ zostali wyłonieni Joanna uczestniczka pracowni teatralno-muzycznej oraz Roman, uczestnik pracowni gospodarstwa domowego. Tytuł W-ce Miss zdobyła Wiesława uczestniczka pracowni komputerowej, natomiast tytuł W-ce Mistera otrzymał Krzysztof uczestnik pracowni hafciarsko-krawieckiej. W kategorii Miss i Mister Foto wygrali: Monika uczestniczka pracowni gospodarstwa domowego i Robert uczestnik pracowni stolarskiej, a w kategorii Miss i Mister Serdeczności: Wiesława uczestniczka pracowni hafciarsko-krawieckiej oraz Krzysztof uczestnik pracowni rękodzieła. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

 

Więcej zdjęć z tego wydarzenia zobaczysz tutaj.

 

Wszystkim naszym uczestnikom WTZ życzymy miłego odpoczynku, a przede wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji w gronie najbliższych.

Wybory przebiegały w sposób etapowy - zanim doszło do finałowej prezentacji kandydatów, odbyło się tajne głosowanie (na specjalnie przygotowanych kartach) w kategorii Miss i Mister Serdeczności, gdzie każdy mógł zagłosować na swojego faworyta. Kolejnym etapem naszego warsztatowego konkursu była kategoria Miss i Mister Foto. Z tego względu na terenie naszej placówki odbyła się sesja zdjęciowa, gdzie wszyscy chętnie pozowali, mając przy tym wiele radości. Tutaj także, uczestnicy wybierali dwie osoby (dziewczynę i chłopaka), które ich zdaniem najlepiej prezentowały się na fotografiach.

 

Następnie, rozpoczęło się liczenie zebranych głosów i wyłonienie zwycięzców tych dwóch kategorii, jednakże ogłoszenie tych wyników nastąpiło dopiero podczas oficjalnego zakończenia roku. Ostatnim etapem konkursu była prezentacja swojej osoby przed jury oraz pokaz tańca, który został specjalnie przygotowany na tę okazję. Wkrótce potem komisja  jury  udała  się  na  burzliwe  obrady,  które  wyłoniły  zwycięzców  w  kategorii  Miss i Mistera WTZ oraz W-ce Miss i W-ce Mistera WTZ.

Nadszedł ten długo wyczekiwany moment, na który czekaliśmy przez jedenaście miesięcy, czyli czas wakacji. W czwartek 27 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku terapeutycznego 2018/2019 dla uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Janowie Lubelskim.

 

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kaplicy Św. Barbary przy parafii Św. Jadwigi Królowej. Następnym punktem spotkania podsumowującego miniony rok terapeutyczny było powitanie wszystkich przybyłych gości, przemówienia a także serdeczne podziękowania za owocną współpracę. W dalszej części tego spotkania uczestnicy WTZ otrzymali dyplomy uznania za rzetelną pracę, zaangażowanie oraz sumienne wypełnianie obowiązków na zajęcia terapeutycznych.

 

Po części oficjalnej wszyscy zgromadzeni udali się na świeże powietrze, gdzie nastąpiła część artystyczna w wykonaniu naszych podopiecznych, a był to konkurs Miss i Mistera WTZ. O tytuł Miss walczyło 18 pań, natomiast w konkursie Mistera 17 panów.

28 czerwca 2019

Uroczyste zakończenie roku terapeutycznego uczestników WTZ

Nadszedł ten długo wyczekiwany moment, na który czekaliśmy przez jedenaście miesięcy, czyli czas wakacji. W czwartek 27 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku terapeutycznego 2018/2019 dla uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Janowie Lubelskim.

 

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kaplicy Św. Barbary przy parafii Św. Jadwigi Królowej. Następnym punktem spotkania podsumowującego miniony rok terapeutyczny było powitanie wszystkich przybyłych gości, przemówienia a także serdeczne podziękowania za owocną współpracę. W dalszej części tego spotkania uczestnicy WTZ otrzymali dyplomy uznania za rzetelną pracę, zaangażowanie oraz sumienne wypełnianie obowiązków na zajęcia terapeutycznych.

 

Po części oficjalnej wszyscy zgromadzeni udali się na świeże powietrze, gdzie nastąpiła część artystyczna w wykonaniu naszych podopiecznych, a był to konkurs Miss i Mistera WTZ. O tytuł Miss walczyło 18 pań, natomiast w konkursie Mistera 17 panów.
 

/JacyTacyWTZJanowLubelski

Oświadczenie o dostepności

/WTZwJanowieLubelskim

KRS 0000213751

z dopiskiem "WTZ Janów Lubelski"

WTZ Janów Lubelski ©2019 - 2024

design by pracownia komputerowa  WTZ Janów Lubelski

tel.: 15 851-30-60 

tel. kom: 607-302-701

e mail: warsztaty.janow@wp.pl

Godz. pracy:

pn - pt 7.00 - 15.00

Caritas Diecezji Sandomierskiej

 

Warsztat Terapii Zajęciowej

w Janowie Lubelskim

 

ul. Bialska 69

23-300 Janów Lubelski

numer konta bankowego: PEKAO O/Sandomierz

33 1240 2786 1111 0010 5670 9561

z dopiskiem "darowizna na WTZ Janów Lubelski"