Caritas Diecezji Sandomierskiej

 

Warsztat Terapii Zajęciowej

w Janowie Lubelskim

Godz. pracy:

pn - pt 7.00 - 15.00

tel. biuro: 15 872 -15-74; tel. kom: 607-302-701

e mail: warsztaty.janow@wp.pl

design by pracownia komputerowa  WTZ Janów Lubelski

WTZ Janów Lubelski ©2019 - 2023

KRS 0000213751

z dopiskiem "WTZ Janów Lubelski"

ul. Zamoyskiego 77

23-300 Janów Lubelski

/WTZwJanowieLubelskim

Oświadczenie o dostepności

/JacyTacyWTZJanowLubelski

Dnia 16.09.2021 r., w ramach realizacji projektu pn. „Organizowanie i prowadzenie szkoleń, kursów, warsztatów, grup środowiskowego wsparcia oraz zespołów aktywności społecznej dla osób niepełnosprawnych - aktywizujących zawodowo i społecznie te osoby”, odbyły się zajęcia z rękodzieła z grupą osób ze Środowiskowego Domu Samopomocy z powiatu Kraśnickiego.
 
Głównym narzędziem pracy były farby akrylowe i pędzel, a temat zajęć pt. „Świat wokół mnie - malowanie obrazów” dawał szerokie możliwości rozwoju kreatywności i pomysłowości. Celem warsztatów nie była nauka malowania, a pobudzenie wyobraźni osób z niepełnosprawnością. Malowanie stanowiło narzędzie do uruchomienia procesów, dzięki którym uczestnicy docierali do swojego emocjonalnego wnętrza, mogli poznać siebie z zupełnie nowej strony, dotrzeć do swojej naturalnej kreatywności. W miłej i przyjaznej atmosferze mogli wyrazić swoją indywidualność, być sobą, cieszyć się chwilą. Nasi goście wykazali się wielką kreatywnością podczas zajęć.
 
Ze względu na złe warunki pogodowe zajęcia odbyły się w placówce WTZ w Janowie Lubelskim z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Warsztaty rękodzieła artystycznego - malowanie obrazów

17 września 2021

Wróć do aktualności