Caritas Diecezji Sandomierskiej

 

Warsztat Terapii Zajęciowej

w Janowie Lubelskim

Godz. pracy:

pn - pt 7.00 - 15.00

tel. biuro: 15 872 -15-74; tel. kom: 607-302-701

e mail: warsztaty.janow@wp.pl

design by pracownia komputerowa  WTZ Janów Lubelski

WTZ Janów Lubelski ©2019 - 2023

KRS 0000213751

z dopiskiem "WTZ Janów Lubelski"

ul. Zamoyskiego 77

23-300 Janów Lubelski

/WTZwJanowieLubelskim

Oświadczenie o dostepności

/JacyTacyWTZJanowLubelski

W dniu 18 października w Centrum Kultury w Biłgoraju, odbył się już po raz XVI Przegląd Twórczości Muzyczno-Teatralnej Osób Niepełnosprawnych. Głównymi organizatorami tego wydarzenia byli: Warsztat Terapii Zajęciowej w Biłgoraju oraz Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem".

 

W tym dniu na scenie, również wystąpił nasz zespół teatralny składający się z grupy 6 osób. Nasi podopieczni WTZ zaprezentowali się w spektaklu pt. "Historia pewnej miłości". Przedstawienie miało charakter pantomimy. Występ naszego zespołu wywołał wiele radości oraz uśmiechy na twarzach widzów. Gromkie brawa świadczyły o tym, że nasz występ bardzo podobał się licznie zgromadzonej publiczności.

 

Celem tego przeglądu było zaprezentowanie działalności kulturalno - aktorskiej osób niepełnosprawnych. W przeglądzie wzięło udział kilkanaście placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz oświatowych pracujących z osobami niepełnosprawnymi. Spektakle wyróżniały się różnorodnością formy scenicznej. Na biłgorajskiej scenie uczestnicy prezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne, a także pantomimiczne.

 

Warto podkreślić, że poziom artystyczny tegorocznych wykonawców był niezwykle wysoki. Na zakończenie wszyscy uczestnicy przeglądu zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami.

 

 

 

XVI Przegląd Twórczości Muzyczno-Teatralnej Osób Niepełnosprawnych w Biłgoraju

24 października 2019

Wróć do aktualności

Zobacz zdjęcia