Wróć do aktualności

07 sierpnia 2023

XX Festiwal Kaszy „GRYCZAKI”

W dniach 5-6 sierpnia 2023 roku odbył się Festiwal Kaszy „Gryczaki”, który jest niezwykłym wydarzeniem oferującym wiele atrakcji. Impreza odbyła się w świetnej lokalizacji, jakim jest Zalew Janowski – ZOOM NATURY.

 

To wyjątkowe Święto Kaszy jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na Lubelszczyźnie, gromadzącym miłośników tradycyjnej kuchni i regionalnych smaków. „Gryczaki” to prawdziwa uczta dla podniebienia, gdyż można tu znaleźć mnóstwo kulinarnych inspiracji. W trakcie imprezy można było skosztować wyśmienitych regionalnych specjałów, które spełniły oczekiwania niejednego pasjonata kuchni. Nie tylko kasza miała swoje miejsce na Festiwalu – lokalne produkty również cieszyły się dużą popularnością.

 

Nasza placówka miała przyjemność wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. W tym roku nasze stoisko było pełne różnorodnych wyrobów rękodzielniczych, drewnianych, wiklinowych, a także pysznych produktów takich jak „gryczaki”, „jaglaki” oraz drożdżówki z kaszą.

 

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z obecności tak wielu wspaniałych osób, odwiedzających nasze stoisko podczas tych dwóch dni. Było to dla nas nie tylko okazją do sprzedaży naszych wyrobów, ale również nawiązania cennych relacji z klientami i rozmów na temat codziennego funkcjonowania naszej placówki.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wspierali nas swoją obecnością. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami ponownie w przyszłym roku, aby podzielić się ponownie smakowitymi tradycjami i pięknem naszej rękodzielniczej twórczości. Do zobaczenia!

 

 

/JacyTacyWTZJanowLubelski

Oświadczenie o dostepności

/WTZwJanowieLubelskim

KRS 0000213751

z dopiskiem "WTZ Janów Lubelski"

WTZ Janów Lubelski ©2019 - 2024

design by pracownia komputerowa  WTZ Janów Lubelski

tel.: 15 851-30-60 

tel. kom: 607-302-701

e mail: warsztaty.janow@wp.pl

Godz. pracy:

pn - pt 7.00 - 15.00

Caritas Diecezji Sandomierskiej

 

Warsztat Terapii Zajęciowej

w Janowie Lubelskim

 

ul. Bialska 69

23-300 Janów Lubelski

numer konta bankowego: PEKAO O/Sandomierz

33 1240 2786 1111 0010 5670 9561

z dopiskiem "darowizna na WTZ Janów Lubelski"