Caritas Diecezji Sandomierskiej

 

Warsztat Terapii Zajęciowej

w Janowie Lubelskim

Godz. pracy:

pn - pt 7.00 - 15.00

tel. biuro: 15 872 -15-74; tel. kom: 607-302-701

e mail: warsztaty.janow@wp.pl

design by pracownia komputerowa  WTZ Janów Lubelski

WTZ Janów Lubelski ©2019 - 2023

KRS 0000213751

z dopiskiem "WTZ Janów Lubelski"

ul. Zamoyskiego 77

23-300 Janów Lubelski

/WTZwJanowieLubelskim

Oświadczenie o dostepności

/JacyTacyWTZJanowLubelski

Andrzejki to ostatni moment do zabawy, tuż przed nadchodzącym adwentem. W związku z tym, 26 listopada odbyła się dyskoteka andrzejkowa, zorganizowana wspólnie przez nasz Warsztat Terapii Zajęciowej "Caritas" i Środowiskowy Dom Samopomocy w Janowie Lubelskim.

 

Tego dnia mieliśmy ogromną przyjemność gościć uczestników i pracowników WTZ w Biłgoraju oraz uczestników i pracowników ŚDS z Prawna. Swoją obecnością zaszczyciły nas władze powiatu janowskiego na czele z p. Arturem Pizoniem - Starostą,  p. Michałem Komackim - Wicestarostą, p. Barbarą Fuszarą - Skarbnikiem Powiatu oraz p. Sławomirem Dworakiem - Przewodniczącym Rady Powiatu. Wśród naszych gości znaleźli się także p. Mariola Surtel - Dyrektor "Barka" Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim, p. Andrzej Łukasik - Prezes Stowarzyszenia KRON, p. Konrad Łukasik - Przedstawiciel Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Janowie Lubelskim oraz p. Beata Kosmowska - Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Prawnie.

 

Spotkanie rozpoczęliśmy o godzinie 11.00 w restauracji Kryształowa od oficjalnego powitania uczestników oraz wszystkich przybyłych gości. Następnie, nasi goście wygłosili krótkie przemówienia, gratulacje oraz życzenia. Kolejnym elementem spotkania, było wspólne obejrzenie części artystycznej przygotowanej przez uczestników ŚDS z Janowa Lubelskiego. Po części artystycznej, zasiedliśmy do stołów, na których czekał już na nas pyszny obiad oraz słodki poczęstunek. Po smakowitym posiłku nadszedł czas na parkietowe szaleństwa w rytmach disco polo. Ulubiona muzyka uczestników sprawiła, że wszyscy poczuli tę niesamowitą atmosferę i wspaniale się bawili. Po udanej zabawie przyszedł czas na powrót do domu.

 

Wspólnie spędzony czas był doskonałą okazją do integracji społecznej i zawierania nowych znajomości.

 

 

Zabawa andrzejkowa w Kryształowej

27 listopada 2019

Wróć do aktualności

Zobacz zdjęcia